ZOO Ohrada - HLUBOKÁ


Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou je sice menší zoo, ale na 3 hodinovou návštěvu to stačí. Najdete zde základní výběr zvířátek. Největším tahákem je zřejmě tygr a medvěd. 

Určitě doporučuji jet ráno. Později byla u pokladny fronta.

Pokud přemýšlíte o výletu právě sem. Mám tu pro vás pár fotek jako lákadlo. 
Zoo dostává rozhodně plus, že ke vstupence dostanete obří knížečku s plánkem. V jiných zoo si plánek musíte kupovat zvlášť. 
Zoo z malé části okupuje kus rybníku, zde můžete vidět pelikány, plameňáky a jiné druhy ptactva. Díky umístěným automatům jim můžete i hodit laskominu.
V první části zoo jsou stále staré a leckdy ošklivé ohrady a klece pro zvířata. Ale věřím, že v dohledné době se doopraví a zmodernizuje vše.  Jak je tomu v druhé části zoo, které jsou pravděpodobně z dotací, ale opravdu moc pěkné.Pokud budete mít štěstí uvidíte opalující se surikatky.Malá jídelní vsuvka. Kromě pár rychlých občerstvení má zoo i restauraci. Tam mají dost velký výběr, aby si každý rozmlsaný jazýček vybral.

Pokud jste nadšenci geocachingu máte možnost jednu vyluštit přímo při procházce v zoo a odlovit ji po odchodu.Byli jste v Zoo Ohrada? A jaká Zoo je podle vás nejlepší? 

Pokud se do této zoo teprve chystáte přeji hezké počasí.

Medvědova slečnaŠtítky: